cce-bud-dec2018

Produžetak Budućnosti Bemaxu

Posljednja utakmica 9.kola WABA lige 2018/19 je otišla u produžetak, u kojem je aktualni prvak Budućnost Bemax konačno ostvario prvu pobjedu u gostima te je ujedno poraženom finalistu Cinkarni Celje zadao prvi domaći poraz (86:82).

Crnogorke su na početku drugog poluvrijemena već imale 14 poena prednosti, ali se je u posljednju četvrtinu ušlo sa neodlučenim rezultatom. U završnici je kod rezultata 75:75 šut za pobjedu promašila Tamara Kapor, zatim na drugoj strani Larisa Ocvirk i Chatrice White. U produžetku je Budućnost Bemax nepunih 50 sekundi prije kraja povela 84:79, ali su domaće svejedno imale napad za izjednačenje na 84:84 u kojem je Zala Friškovec samo nekoliko sekundi prije sirene bila neprecizna.