beroe_spet2018

Dvostruki trijumf gostiju

U srijedu u 3.kolu WABA lige 2018/19 pobjeda domaće ekipe, u četvrtak dvostruki trijumf gostiju. Beroe je u Kranju protiv Triglava razliku napravilo na prijelazu iz prvog u drugo poluvrijeme sa parcijalnih 36:12 s kojim su minus 3 okrenuli u nedostižnih 62:41. Cinkarna Celje je u Zagrebu protiv Trešnjevke 2009 bila još ekspresnija i moćnija. U nepune četiri minute je vezala čak 18 poena i već pred kraj prve četvrtine vodila sa 25:8.

WABA liga 2018/19 – 3.kolo, 18.X.2018   –   2018-19 WABA League –  Round 3, October 18

Triglav-Beroe 65:78 (17:19, 15:19, 17:31, 16:9)

STATS          VIDEO

Ernest Novak, trener Triglava: »Odigrali smo solidno tekmo, vendar v zaključku druge in začetku tretje četrtine premalo odločno in čvrsto, kar je nasprotnik izkoristil in naredil razliko. Čestitke igralkam za pristop.«

Tanya Gateva, trener Beroe: »Triglav je odigrao dobru utakmicu, ali je moja ekipa bila za nijansu bolj zbog odlične obrane koja bila presudna za našu pobjedu.«

Trešnjevka 2009-Cinkarna Celje 56:80 (15:27, 10:20, 21:22, 10:11)