Orlovi brončani (Video, Quotes, Gallery)

Treća sezona u WABA i – 3.mjesto. Tako se najkraće može opisati utakmica za brončanu medalju na WABA Final-Fouru 2021/22 koja je pripala Orlovima. Banjalučanke su puno boljim drugim poluvrijemenom pobjedile Montanu 2003 i BiH nakon ravno desetljeća ponovo ima medalju regionalne lige

Final-Four WABA lige 2021/21 – 2022 WABA Final-Four (Podgorica/Bemax Arena, 19.-20.III.2022)
Utakmica za 3.mesto – Bronze medal game

Orlovi (3) – Montana 2003 (4) 72-63 (16-18, 16-15, 19-10, 21-20)

FULL STATS     FULL GAME VIDEO     GALLERY

Orlovi su loše otvorili utakmicu i prvi koš oi igre postigli tek u 7.minuti kod rezultata 4-16. Bio je to poticaj za posve drukčiju utakmicu, na početku druge četvrtine je rezultatska prednost već na stranik Banjalučanki (21-20) koje su ključnu razliku za pobjedu u “majstorici” (u Superligi su obje ekipe ostvarile domaći trijumf) napravile između 22. i 27.minute sa čak 13 uzastopnih poena za velikih 49-39.

Orlovi: *Ristić 11 (3-4), *Erak 13 (3-5), Marin DNP, Devura DNP, H.Predojević DNP, Svitlica 9 (3-4), *Šobot 3 (1-2), J.Predojević DNP, Vulić DNP, *Zeljković 13, *Rajić 22 (6-8), Kondić 1 (1-2). Trener: Svitlica.

Montana 2003: *Stoycheva (0-2), Dencheva DNP, *Okockyte-Balkojiene 2, Petrova, Natskina 12 (4-4), Nikolova 2, *King 6 (2-2), *Georgieva 10 (4-4), J.Ivanova DNP, Borisova DNP, *H.Ivanova 31 (4-5). Trener: Markov.

Dragana Svitlica, trener Orlova:   AUDIO

Manuel Markov, треньорът на Монтана 2003:    AUDIO