Montana 2003 tek u završnici

• Montana 2003 je niz domaćih trijumfa u WABA ligi 2019/20 nastavila i u 11.kolu pobjedom protiv Orlova sa 70-61. Iako su gošće bile u rezultatskoj prednosti samo prve četiri minute, su ozbiljno prijetile sve do polovine posljednje četvrtine, kada je Tina Trebec vezala osam poena i Montanu 2003 od 54:51 odvela na 66-59.
    U srijedu je u Beogradu dvostruki program (Crvena zvezda Kombank-Kraljevo, Partizan 1953-RMU Banovići), u četvrtak još derbi posljednja dva šampiona WABA lige Budućnosti Bemaxa i Beroea.
    U prvoj utakmici 11.kola je Cinkarna Celje pobjedila Trešnjevku 2009 sa 106-56.

WABA liga 2019/20 – 11.kolo, 24.XII. / 2019-20 WABA League, Round 11, December 24

Montana 2003-Orlovi 70-61 (21-10, 14-18, 17-13, 18-20)
STATS     VIDEO
Стефан Михайлов, треньор на Монтана 2003: »Труден мач се получи за нас. Направихме много грешки и пропуски в нападение което не ни позволи да се откъснем от отбора на Орлови. Колкото и добре да играехме и да се борихме в защита противника винаги успяваше да ни накаже и малкото грешки които допускахме в защита. Доволен съм че завършваме годината с победа.«

Dragana Svitlica, trener Orlova: “Čestitke ekipi Montane 2003 na pobjedi i mojoj ekipi na zalaganju,trudu i odličnoj utakmici.”

25/12 Crvena zvezda Kombank-Kraljevo 18.30 CET (Basket City)
25/12 Partizan 1953-RMU Banovići 20.30 CET (Vizura)