Humanitarna Vojvodina 021

U pretposljednjoj utakmici 6.kola WABA lige 2021/22 je Vojvodina 021 pobjedila Basket Kam 86-57. Utakmica je bila posebna zbog humanitarnog gesta domačeg kluba koji je kompletna prihod od ulaznica donirao akciji »Za Vanjinu pobedu!«

WABA liga 2021/22 – 6.kolo, 11.XI. / 2021-22 WABA League, Round 6, November 11

Skupina A / Group A
Vojvodina 021-Basket Kam 86-57 (18-12, 23-12, 25-17, 20-16)

FULL STATS     FULL GAME VIDEO

Aleksandar Jovanović, trener Vojvodine 021: »Utakmica dobrog ritma, malo nas je mučila zona protivnika u prvoj četvrtini, ali kada smo ubrzali igru razlika je počela da raste, rutinski smo odigrali drugo poluvreme. Čestitam gošćama na fer i korektnoj igri.«

Јордан Цветановски, тренерот во екипата на Баскет Кам: »Cestito na pobedata na Vojvodina tie se mnogu pokvaliteten tim od nas vo ovoj momemt.Golema blagodarnost za gostoprimstvoto cestitki i do moite devojki za zelbata i pokazanoto iako imaa mnogu podobar protivnik i slabi i neiskusni sudii koi sudea na nasa steta i ja rasipaa utakmicata.«

03/11 Triglav-Budućnost Bemax 49-81 (12-23, 17-27, 11-25, 9-6)
Feniks-Orlovi 0-20 w.o.