Četvrta najlošija šuterska večer

Premijera 22.WABA lige će biti upisana u anale. Vojvodina 021 je glatko pobjedila Lavove Brčko koji su ubacili samo 30 poena i to je četvrti najmanji broj postignutih poena u jednoj utakmici WABA lige u povijesti WABA lige.

Novosađanke su sezonu otvorile sa 6 uzastopnih poena, uslijedilo je jedino izjednačenje i zatim dvije velike serije domaćih. Sa parcijalnih 20-1 su još prije završetka prve četvrtine rješile pitanje pobjednika, a u razdoblju od 14. do 27.minute su napravile pomalo nevjerojatnu seriju 40-4 za najveću razliku na utakmici – 70-16.

Vojvodina 021 hold Lavovi Brcko to fourth all-tome scoring low

Vojvodina 021 used two big runs (20-1 and 40-4) to crush Lavovi Brcko by 82-30 in the opening game of the 2022-23 WABA League.

Lavovi Brcko scored just 30 points in their WABA debut, the fourth-lowest single-game total in WABA history

Klubovi sa najmanje postignutih poena u jednoj utakmici WABA lige / Lowest points scored in WABA history: