banovici 2019-20

RMU Banovići rano slomili Partizan 1953

U prvoj utakmici 2.kola WABA lige 2019/20 su RMU Banovići protiv Partizana 1953 ranom serijom 16-4 preuzeli kontrolu i trijumfirali sa ubedljivih 80-61. Preostale četiri utakmice 2.kola se igraju sutra.

WABA liga 2019/20 – 2.kolo, 8.X. / 2019-20 WABA League, Round 1, October 8

RMU Banovići-Partizan 1953 80-61 (22-13, 22-13, 21-15, 15-20)

STATS     VIDEO

Slaviša Ožegović, trener RMU Banovića: »Divna utakmica, želja velika da se dokažemo protiv čuvenog rivala. Čestitke ekipi na dobroj igri i naravno pobjedi, čestitke ekipi Partizana 1953 na fer i korektnoj igri. Siguran sam da će ova ekipa Partizana 1953 igrati sve bolje u nastavku regionalne lige. Zahvaljujem se posebno navijačima u ime ekipe i kluba koji su došli da nas podrže. Dok smo se pripremali za utakmicu, osjetili smo da smo favoriti i to smo prikazali na terenu. Dominirali smo u svim statističkim elementima, bilo je lijepih akcija i poteza i nadam se da ćemo nastaviti u još boljem raspoloženju dalje. Uspjeli smo i nekim novim klinkama iz pogona mlađih kategorija kluba pružiti priliku i one su to iskoristile. Okrećemo se ekipi Montane 2003 sa kojom igramo u sljedećem kolu.«

Svetlana Mitrović, trener Partizana 1953: »Čestitam domaćoj ekipi na zasluženoj pobjedi. Dobili su nas našim oružjem: trčanjem, agresivnošču i skokovima. Mi smo se tek u drugom poluvremenu probudili ali to nije bilo dovoljno da preokrenemo rezultat. Mladi smo i perspektivni, bitno je da učimo iz utakmice u utakmicu.«